W ciągu dróg gminnych ulic Grzeszaka-Klonowej planowane jest zamknięcie przejazdu od 19 września 2025 r. (piątek) od godz. 22.00 na okres ok. 2 tygodni.
W związku z planowanym remontem przejazdu kolejowego w ciągu dróg gminnych ulic Grzeszaka-Klonowej planowane jest jego zamknięcie od 19 września 2025r. (piątek) od godz. 22.00 na okres ok. 2 tygodni.
W związku z powyższym zalecamy stosowanie się do wyznaczonego objazdu i ustawionego tymczasowego oznakowania. Na czas remontu linii kolejowej zmieniona zostanie również trasa przejazdu linii autobusowej komunikacji miejskiej M4.
Inwestorem robót są PKP PLK Zakład Linii Kolejowych w Siedlcach. Schemat objazdu poniżej.
Zobacz także
29.04.2026
Ostrzeżenie meteorologiczne nr 47
Zjawisko/stopień zagrożenia: Przymrozki/1
27.04.2026
Awaria oświetlenia ulicznego
Awarie oświetlenia po wichurach dotyczą ulic Siennickiej, Spacerowej, Klonowej, Langiewicza, Wyspiańskiego, Łąkowej i Chochołowskiej
22.04.2026
Jak przygotować się do wizyty w sądzie?
E-poradnik przygotowujący do wizyty w sądzie.
17.04.2026
Wniosek o rejestrację działalności dla hodowców zwierząt
W związku z wejściem w życie nowych przepisów dotyczących zdrowia zwierząt, hodowcy z powiatu mińskiego mają czas do 18 czerwca na dopełnienie obowiązków rejestracyjnych.